W związku z prowadzonym remontem dotychczasowej siedziby nastąpiła zmiana lokalizacji Fundacji. Zapraszamy do nowej siedziby: Fundacja Centrum Psychoonkologii Vivre Lubin ul. Jana Pawła II 58 (obok kościoła p.w.Jana Bosco). Zakres naszych działań nie ulega zmianie.

Serdecznie zapraszamy

Twórczość artystyczna, co udowodniono naukowo, ma wpływ na poprawę stanu psychicznego osób chorych, a ekspresja artystyczna będąca sposobem wypowiedzi jest właściwą formą terapii.
Twórczość ma wpływ na redukcję negatywnych emocji o daje możliwość ich odreagowania, daje możliwość wypowiedzenia treści wcześniej nie wypowiedzianych czy wypieranych uczuć, którymi żyje pacjent.

Zachęcamy do udziału w różnych formach pomocy oferowanych przez Fundację:
  • Konsultacje indywidualne pon.-piątek 10-17 tel.570 859 683
    konsultacje prowadzi spec. Psychoonkologii
  • Konsultacje specjalistyczne, lekarskie – umawiane indywidualnie po konsultacji
    lekarz psychiatra - poniedziałki
    lekarz chirurg-onkolog – raz w miesiącu

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do korzystania ze wsparcia naszej Fundacji. Mimo sytuacji pandemicznej prowadzimy spotkania indywidualne. Nasi specjaliści są dla Państwa “bezpieczni” w kontakcie, ponieważ jako grupa O są zaszczepieni lub/i są ozdrowieńcami. Pracujemy w reżimie sanitarnym DDM. Zwracamy uwagę, że Covid i lęk przed zakażeniem zamyka pacjentów onkologicznych w domach, gdzie narasta w samotności lęk, bezradność i utrata nadziei na powrót do zdrowia.

Chcesz wesprzeć działania Fundacji? Wpłaty prosimy dokonywać:

Fundacja Centrum Psychoonkologii Vivre
ul. M. Skłodowskiej-Curie 6
59-300 Lubin
Bank PKO BP: 83 1020 3017 0000 2002 0433 4595
Z dopiskiem: darowizna na cele statutowe Fundacji

Zapraszamy na wykład: Dieta i suplementy w chorobie nowotworowej

13 listopada, godzina 16.30

Nabór do onko-wolontariatu trwa do 16 listopada. Szkolenie wolontariuszy odbędzie się 16 listopada o godzinie 10.00 w siedzibie Fundacji.